Na początku był wielki eksperyment i ciekawość świata, być może pamiętasz moje wczesne działania w sieci, gdy niemal codziennie publikowałam swoją twórczość. To eksperymentowanie w fotografii od tak wielu lat wykreowało u mnie poczucie estetyki oraz wrażliwość, która jest bardzo pomocna w uchwyceniu momentu w kadrze.

Chciałam odkryć więcej, dlatego wciąż poszukuję okazji do uczenia się od bardziej doświadczonych osób. Ukończyłam Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych - posiadam dyplom z tytułem artysty fotografika. Mogę się pochwalić wystawami na moim koncie, zarówno indywidualnymi i grupowymi, a także dużym doświadczeniem w pracy fotograficznej. Fotografuję śluby, ludzi, produkty od ponad 10 lat, najczęściej pracuję z osobami bez doświadczenia modelingowego, co sprawia mi ogromną przyjemność. Współpracuję z architektami wnętrz w fotografowaniu realizacji, które pojawiają się w branżowych publikacjach.

Na co dzień tworzę także na innych płaszczyznach - w kuchni, domu, a także tworząc maski doniczki. Można je zobaczyć na stronie lunamit.pl czy w mediach społecznościowych pod nazwą Lunamit, zobaczysz tam zdjęcia produktowe czy content na social media mojego autorstwa.

Uwielbiam czytać, poszerzać swoją wiedzę w temacie zainteresowań, zajmować się swoimi roślinami, a czasami tymczasowym ogródkiem balkonowym. Do życia potrzebuję bliskości lasu oraz przestrzeni, więc trafiłam na morze i zdarza się marzyć o emeryturze na wycieczkach morskich czy rzuceniu wszystkiego, aby zamienić łódź żaglową w pływający dom. Tak będzie, prawda?

MOŻESZ ŚLEDZIĆ MNIE NA INSTAGRAMIE