Na początku był wielki eksperyment i ciekawość świata, być może pamiętasz moje wczesne działania w sieci, gdy niemal codziennie publikowałam swoją twórczość. To eksperymentowanie w fotografii od tak wielu lat wykreowało moje poczucie estetyki oraz wrażliwość, która jest bardzo pomocna w uchwyceniu momentu w kadrze.

Chciałam odkryć więcej, dlatego wciąż poszukuję okazji do uczenia się od bardziej doświadczonych osób. Ukończyłam Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych - posiadam dyplom z tytułem artysty fotografika. Mogę się pochwalić wystawami na moim koncie, zarówno indywidualnymi i grupowymi, a także dużym doświadczeniem w pracy fotograficznej. Fotografuję śluby, ludzi, produkty od ponad 10 lat, najczęściej pracuję z osobami bez doświadczenia modelingowego, co sprawia ogromną przyjemność, gdy mogę komuś pomóc oswoić się z byciem przed obiektywem. Współpracuję z architektami wnętrz w fotografowaniu realizacji, które pojawiają się w branżowych publikacjach, wspomagam innych oraz biznesy tworząc content na social media.

Na co dzień tworzę także na innych płaszczyznach - piszę, gotuję, tworzę ceramikę, wymyślam nowe koncepty na sesje fotograficzne, które później realizuję. Uwielbiam czytać, poszerzać swoją wiedzę w temacie zainteresowań, zajmować się swoimi roślinami, a czasami tymczasowym ogródkiem balkonowym. Do życia potrzebuję bliskości lasu oraz przestrzeni, więc trafiłam na morze i zdarza się marzyć o emeryturze na wycieczkach morskich czy rzuceniu wszystkiego, aby zamienić łódź żaglową w pływający dom. Tak będzie, prawda?

MOŻESZ ŚLEDZIĆ MNIE NA INSTAGRAMIE